• Active Topics 

Busy Anita

Wasze opinie o jakości transportu publicznego na terenie całej gminy Kąty Wrocławskie
Beti

Busy Anita

Postautor: Beti » 29 kwie 2017, 21:28

Najgorszy przewoźnik !!!! Dlaczego? Większość kierowców nieuprzejma i opryskliwa. Kiedyś był przystanek kolo gimnazjum, ale to była loteria czy kierowca zechce łaskawie przyjechać, czy pojedzie prosto ulicą 1-go Maja. Powstało w pobliżu duże osiedle, wiec na pewno dużo ludzi by z tego skorzystało. Największa jednak zmora to notoryczne spóźnialstwo, a gdy rano masz być punktualnie w pracy to krew ci zalewa oczy. Mam nadzieje, że pewnego dnia wyrośnie im konkrecja a wtedy będzie walka o klienta :D

EdiWos

Re: Busy Anita

Postautor: EdiWos » 26 maja 2017, 10:54

czy to jedyna firma która świadczy takie usługi?

krzywy83

Postautor: krzywy83 » 27 maja 2017, 23:45

no oczywiście, że nie jedyna, ale mają najczęściej te busy i dlatego wielu chętnych i sprzedają miesięczne jak leci, nie patrzą na to, że ludzie się w tych busach nie mieszczą.. ale zauważyłem, że już coraz mniej ludzi nimi jeździ, chyba już wolą mieć trako co bodajże godzine niż jechać na stojąco albo w ogóle nie wsiąść ;) i dobrze!

adamoo

Postautor: adamoo » 07 cze 2017, 10:47

również mam dużo uwag do jakości usług jakie świadczy ta firma. Bardzo częste spóźnienia busów startujących z Kątów lub co gorsza całkowity brak kursu. Najważniejsze to chyba totalny brak poczucia bezpieczeństwa - notoryczne gadanie przez tel i szybka jazda przez miejscowości. Kolejny kamyczek do tego ogródka to palenie papierosów w czasie jazdy przez kierowców. Szkoda, że do takiej jakości usług dopłacamy jako podatnicy... Ciekawe czy jest jakiś element kontroli jakości usług jakie świadczą firmy do których dopłacamy???

balbi4

Postautor: balbi4 » 14 cze 2017, 23:22

Ja właśnie zrezygnowałam z ANITY na rzecz PKP i żałuję że nie uczyniłam tego wcześniej. Punktualnie szybko 20min. zawsze miejsce siedzące i więcej powietrza :) a co najwazniejsze BEZPIECZNIEJ!

Wróć do „Transport”