• Active Topics 

Praca w Cedo

Szukasz pracy? Na terenie gminy Kąty Wrocławskie Napisz, co potrafisz
Mikoss
Posty: 5

Praca w Cedo

Postautor: Mikoss » 26 maja 2017, 11:08

Dostałem ofertę pracy w firmie CEDO Kąty i zastanawiam się czy warto? Firma z zewnątrz wygląda dobrze, pracownik który mi proponował również budzi zaufanie, ale czy wszystko od środka jest równie poprawne. Oczywiście mam świadomość, że to praca na zmiany i na produkcji ;)

krzywy83
Posty: 15

Re: Praca w Cedo

Postautor: krzywy83 » 27 maja 2017, 23:41

podobno stawki niezłe, ale pracujesz w weekendy również i to w temp. 50 stopni, co nie musi być znosne dla każdego organizmu. ludzie narzekają, bo zapitalanie ostre, ale to chyba jak wszędzie w tego typu robocie...

matijo
Posty: 11

Re: Praca w Cedo

Postautor: matijo » 29 lip 2019, 12:05

Praca na produkcji nie musi być wcale taka ciężka. Też tak pracuję, znalazłem zatrudnienie z pomocą portalu aplikuj.pl. Można tam znaleźć mnóstwo ogłoszeń i wysyłać zgłoszenie przez portal. https://www.aplikuj.pl/oferta/328195/pracownik-produkcji-praca-na-3-zmiany-produkcja-rur-i-ksztaltek-umowa-o-prace-amiblu-fabryka-w-dabrowie-gorniczej-strzemieszycach#backto=%2Fszukaj%2F%3Fm%3D205%26t%3DBHP w tej firmie pracuję, widzę, że znowu szukają pracowników. Jak najbardziej mogę polecić jeśli warunki i lokalizacja odpowiada.


Wróć do „Szukam pracy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość