• Active Topics 

Zakupy przez internet

Rozmowy o wszystkim i o niczym, czyli luźne rozmowy byle z kulturą.
Daros7

Zakupy przez internet

Postautor: Daros7 » 23 sie 2017, 09:50

Czy Waszym zdaniem zakupy w sieci są bezpieczne? Jak kupować bez ryzyka?

Konrado

Re: Zakupy przez internet

Postautor: Konrado » 14 wrz 2017, 11:37

Oczywiście, że są bezpieczne, ale trzeba sprawdzić sprzedawcę. Przy realnych zakupach również to robimy tylko na podstawie innych czynników.

Awatar użytkownika
Anetka346

Postautor: Anetka346 » 17 lis 2017, 09:55

Według mnie taki zakupy nie dość, że są proste, to jeszcze szybkie. Jeśli się nie jest pewnym sprzedawcy to wystarczy poprosić o wysyłkę płatną przy odbiorze, sprawdzić produkt i dopiero wtedy zapłacić :) Ale teraz wiele sklepów nie ma jak uciec od odpowiedzialności i zazwyczaj oszustwa szybko wychodzą na jaw. Bezpieczny sprzedawcy są najlepsi, ja od siebie mogę polecić ten serwis http://tomekborucki.pl/ nie zawiodłam się ani razu, a dość często robię tam zakupy budowlane.
Zapraszam na moją stronę :D

reszka

Postautor: reszka » 05 gru 2017, 17:46

Sporo kupuję przez internet, na różnych stronach i jeszcze nigdy nikt mnie nie oszukała a towar był zgodny z opisem.

Awatar użytkownika
radek84

Postautor: radek84 » 21 gru 2017, 18:40

Kupowanie przez internet stało się komfortową opcją. Przybywa zwolenników jak i rośnie liczba samych transakcji dokonywanych w ten sposób.
Dla pewnego rodzaju ludzi miłość zaczyna się od czegoś zupełnie drobnego, od głupstwa. Albo nie zaczyna się wcale.

Awatar użytkownika
Trinity

Postautor: Trinity » 25 gru 2017, 13:26

Ja jestem zdania, że to jest sprawa dla specjalisty z tej dziedziny... Dzięki temu wielu trudności i problemów można sobie oszczędzić...
Nie można wymazać ani zmienić historii. To byłoby równoznaczne z zabiciem siebie samego.

Awatar użytkownika
Muersdtes

Postautor: Muersdtes » 18 sty 2018, 17:53

Pewnie, że są bezpieczne. W dzisiejszych czasach wszyscy kupują w internecie, dlatego jakość usług prawie zawsze jest wysoka.
Ten bezkres, to poczucie nietkniętych rezerw życia, czekających każdego dnia, by po nie sięgnąć.

Wróć do „Wolne Polaków rozmowy”