• Active Topics 

Zakupy przez internet

Rozmowy o wszystkim i o niczym, czyli luźne rozmowy byle z kulturą.
Daros7

Zakupy przez internet

Postautor: Daros7 » 23 sie 2017, 09:50

Czy Waszym zdaniem zakupy w sieci są bezpieczne? Jak kupować bez ryzyka?

Konrado

Re: Zakupy przez internet

Postautor: Konrado » 14 wrz 2017, 11:37

Oczywiście, że są bezpieczne, ale trzeba sprawdzić sprzedawcę. Przy realnych zakupach również to robimy tylko na podstawie innych czynników.

Awatar użytkownika
Anetka346

Postautor: Anetka346 » 17 lis 2017, 09:55

Według mnie taki zakupy nie dość, że są proste, to jeszcze szybkie. Jeśli się nie jest pewnym sprzedawcy to wystarczy poprosić o wysyłkę płatną przy odbiorze, sprawdzić produkt i dopiero wtedy zapłacić :) Ale teraz wiele sklepów nie ma jak uciec od odpowiedzialności i zazwyczaj oszustwa szybko wychodzą na jaw. Bezpieczny sprzedawcy są najlepsi, ja od siebie mogę polecić ten serwis http://tomekborucki.pl/ nie zawiodłam się ani razu, a dość często robię tam zakupy budowlane.
Zapraszam na moją stronę :D

reszka

Postautor: reszka » 05 gru 2017, 17:46

Sporo kupuję przez internet, na różnych stronach i jeszcze nigdy nikt mnie nie oszukała a towar był zgodny z opisem.

Awatar użytkownika
radek84

Postautor: radek84 » 21 gru 2017, 18:40

Kupowanie przez internet stało się komfortową opcją. Przybywa zwolenników jak i rośnie liczba samych transakcji dokonywanych w ten sposób.
Dla pewnego rodzaju ludzi miłość zaczyna się od czegoś zupełnie drobnego, od głupstwa. Albo nie zaczyna się wcale.

Awatar użytkownika
Trinity

Postautor: Trinity » 25 gru 2017, 13:26

Ja jestem zdania, że to jest sprawa dla specjalisty z tej dziedziny... Dzięki temu wielu trudności i problemów można sobie oszczędzić...
Nie można wymazać ani zmienić historii. To byłoby równoznaczne z zabiciem siebie samego.

Awatar użytkownika
Muersdtes

Postautor: Muersdtes » 18 sty 2018, 17:53

Pewnie, że są bezpieczne. W dzisiejszych czasach wszyscy kupują w internecie, dlatego jakość usług prawie zawsze jest wysoka.
Ten bezkres, to poczucie nietkniętych rezerw życia, czekających każdego dnia, by po nie sięgnąć.

greyson

Postautor: greyson » 22 kwie 2018, 17:27

Zakupy przez internet z reguły są bezpieczne choć zdarzają się niechlubne wyjątki. Żeby się przed nimi zabezpieczyć ubezpieczyłem w banku Raiffeisen wszystkie transakcje internetowe. Opłata niewielka (2zł/m-c) ale za to spokojna moja rozczochrana.

Awatar użytkownika
duszawer

Postautor: duszawer » 25 kwie 2018, 12:29

Zakupy przez internet są na pewno bardzo pożyteczne. Trzeba być jednak bardzo czujnym, oszustów tu nie brakuje.

Na marginesie - Czy sądzicie, że w przy wyjeździe za granicę warto wyrobić sobie taką kartę ekuz https://wakacyjnapolisa.pl/ekuz/opole/ Jakie jest Wasze zdanie w tym temacie?
każdy człowiek żyje po to, by w taki czy inny sposób wpłynąć na życie kogoś drugiego.

mada3

Postautor: mada3 » 21 maja 2018, 21:24

Zakupy przez internet, jak najbardziej. Oszczędzam i czas i pieniądze również, bo ceny są bardziej konkurencyjne. Mój ostatni zakup to zestaw dkny be delicious https://www.perfumeria.pl/products/dkny ... -zapachowy . Dla mnie to duża wygoda.

Wróć do „Wolne Polaków rozmowy”