• Active Topics 

Zakup butów w chińskich serwisach

Rozmowy o wszystkim i o niczym, czyli luźne rozmowy byle z kulturą.
Awatar użytkownika
katarzynaso

Zakup butów w chińskich serwisach

Postautor: katarzynaso » 18 lis 2017, 22:14

kupowanie butów na zimę mnie przerasta :( Przeszłam wszystkie sklepy i nie dość, że nie są ocieplane, nie są wygodne, brzydkie i na takich obcasach, że można się zabić na pierwszym lodzie.. a jak już coś spełnia choć więcej niż jeden z tych warunków, to cena.. :o Dlatego postanowiłam, że w weekend nie zrobię nic póki nie znajdę odpowiednich.. i teraz pytanie do Was - jak sprawnie kupować buty w sieci? Wpisuję w wyszukiwarkę buty online buty polska i już przeszłam kilkanaście sklepów, ale wszystko jest takie samo.. No i większość serwisów ma nieciekawe recenzje, a to przysłali inny rozmiar, a to inny kolor, a to inny model albo but zniszczony i nie ma jak udowodnić, że taki zniszczony już przysłali :roll: A przecież przesyłki i zwroty to zawsze kolejny wydatek.. I kolejne pytanie - czy polecacie może zakupy butów w chińskich serwisach? Wiem, że pewnie te buty nie wyglądają tak pięknie jak na zdjęciach, ale jak to mówi mój mąż - wszystko to jedna fabryka, więc jak mam kupować tu z sieciówek a tam podobne w cenie o połowę niższej.. wiem, że trochę poczekam na dojście zamówienia, ale jakoś przeżyję kolejny miesiąc bez nowych butów :D Co sądzicie, kupował ktoś z Was kiedyś??

Wróć do „Wolne Polaków rozmowy”