• Active Topics 

sprawdzone kosmetyki

Rozmowy o wszystkim i o niczym, czyli luźne rozmowy byle z kulturą.
mada3

sprawdzone kosmetyki

Postautor: mada3 » 28 maja 2018, 15:23

Jakich kosmetyków używacie i co decyduje o ich wyborze? Ja szukałam czegoś z naturalnym składem, mam dość wrażliwą skórę i nie wszystkie mi odpowiadają. Szukałam m.in. porad w necie i trafiłam na interesujący blog https://blog.tagomago.pl/wyprobuj-kosmetyki-phytorelax/ . Ta wiedza mnie przekonała do wypróbowania kilku z nich, z pozytywnym skutkiem.

bonanza

Re: sprawdzone kosmetyki

Postautor: bonanza » 13 cze 2018, 16:26

Podpytam sie mojej zonki. :?

Awatar użytkownika
fusiators
Bywalec

Postautor: fusiators » 04 sie 2018, 13:46

No, to jeśli Ci nie odpowiadają i skóra reaguje alergicznie, to masz dwa wyjścia albo całkiem odstawić większość zbędnych kosmetyków (na prawdę - da się i nie mówię tu o żelu pod prysznic) albo postawić na na prawdę NATURALNE i organiczne kosmetyki, ale z dobrym składem, a nie takie, które tylko się pod tym leadem fałszywie promują marketingowo ;) To, że nazywają się natura coś tam albo mają listek na etykiecie albo napis organic o niczym nie świadczy. Poczytaj trochę w necie, bo o tym organicznych jest mnóstwo w sieci, ale trzeba odróżniać sponsorowane od tych niesponsorowanych.. w każdym razie, większość tych sklepowych to jeden wielki syf, kiła i mogiła i żadne tam organic. Większość dziecięcych też niestety chemiczny syf - SLSy i geraniol we wszystkim, nawet w paście do zębów.. dlatego polecam - jeśli to dla Ciebie ważne, a skóra odmawia - spróbować się samemu poratować i skonstruować swoje kosmetyki na bazie wybranych przez siebie składników i mieć pewność, że nie ma tam żadnego zbędnego syfu.. składniki do kupienia na gramy itd kupisz w takich sklepach jak Zrób Swój Kosmetyk (najpopularniejszy) i tym podobne. Nie ma tam większej filozofii - czytasz, wybierasz, kupujesz, dostajesz i mieszasz/podgrzewasz czy coś, nie musisz mieć do tego żadnych skomplikowanych urządzeń ;) Powodzenia!

paperra

Postautor: paperra » 23 wrz 2018, 17:42

też używam tylko tych http://freshandnatural.pl/pl/produkty/ naturalnych kosmetyków a przekonało mnie do nich to że są bardziej skuteczne niż zwykłe bo zamiast sztucznych wypełniaczy mają w składzie więcej aktywnych składników

Wróć do „Wolne Polaków rozmowy”