• Active Topics 

Oryginalny prezent na chrzciny dla dziewczynki

Rozmowy o wszystkim i o niczym, czyli luźne rozmowy byle z kulturą.
Zekero

Oryginalny prezent na chrzciny dla dziewczynki

Postautor: Zekero » 03 kwie 2018, 14:27

Zona dostała zaproszenie na chrzciny i zastanawiamy się co fajnego kupić? Jakie macie pomysły na oryginalny prezent do 400zł?

Awatar użytkownika
duszawer

Re: Oryginalny prezent na chrzciny dla dziewczynki

Postautor: duszawer » 25 kwie 2018, 12:30

Jak nie masz pomysłu na chrzciny, to zwykła gotówka chyba wystarczy. Na pewno taki prezent nie będzie zmarnowany.
każdy człowiek żyje po to, by w taki czy inny sposób wpłynąć na życie kogoś drugiego.

Daros7

Postautor: Daros7 » 30 cze 2018, 15:43

zobacz na allegros srebrne grzechotki, smoczki z grawerem

Awatar użytkownika
fusiators
Bywalec

Postautor: fusiators » 30 cze 2018, 16:17

Idź do jubilera, tam zawsze mają okazyjne prezenty na chrzciny - złote i srebrne zawieszki, łańcuszki i inne takie.. to stacjonarnie, a online to może na chrzciny zabawki Fisherprice? To droga firma, ale w 400 ziko się zmieścisz. A jak nie, to ta koperta i po sprawie. Rodzice zrobią z hajsem, co chcą ;)

Lagrus
Kontaktowanie:

Postautor: Lagrus » 04 lip 2018, 12:54

Podpytaj rodziców czego potrzeba jeszcze dla dziecka. Ja wychodzę z założenia, żeby podarować coś co się przyda i będzie praktyczne, niż kolejny gadżet który będzie leżał w kącie. Pomyśl o tym ;)

Awatar użytkownika
sebbi66

Postautor: sebbi66 » 05 lip 2018, 16:38

Mam do Was małe kwestię. Zbliża się u mnie parę okazji podarunkowych. Mam poważne trudności z doborem jakichś przetestowanych upominków. Czy myślicie, że warto w to zainwestować.
Niech mu się wydaje, że urodził się przed własnym dziadkiem i jest pierwszym zakochanym mężczyzną w tych małych pokoikach na szczycie starej kamienicy.

artino

Postautor: artino » 17 lip 2018, 12:11

fajnym prezentem jest srebrny smoczek z grawerem

Wróć do „Wolne Polaków rozmowy”