• Active Topics 

Mieszkanie 2-pokojowe w Warszawie sprzedam

Rozmowy o wszystkim i o niczym, czyli luźne rozmowy byle z kulturą.
rufus

Mieszkanie 2-pokojowe w Warszawie sprzedam

Postautor: rufus » 14 gru 2017, 13:50

Mieszkanie po generalnym remoncie, w pełni wyposażone, nie wymagające nakładów. Mieszkanie składa się z dwóch pokoi, umeblowanej i wyposażonej w sprzęt AGD kuchni oraz łazienki. Nieruchomość usytuowana jest na pierwszym piętrze trzy piętrowego bloku, posiada przynależną piwnicę i parking przy budynku.
Mieszkanie bez pośredników Warszawa

greyson

Re: Mieszkanie 2-pokojowe w Warszawie sprzedam

Postautor: greyson » 21 mar 2018, 19:58

Mnie się wydaje że łatwiej mieszkanie kupić niż sprzedać. Od siebie mogę poradzić zwrócić się do kogoś kto jet na bieżąco na rynku nieruchomości. Pomóc ci może http://www.per-modum.pl/ która zarządza wieloma warszawskimi osiedlami i doskonale wie co na warszawskim rynku nieruchomości piszczy.

esmin

Re: Mieszkanie 2-pokojowe w Warszawie sprzedam

Postautor: esmin » 11 kwie 2018, 18:44

Dlaczego bez pośredników? Ludzie mało kiedy ufają tego typu ofertom. Prędzej znajdziesz kupca za pośrednictwem biura niż przez ogłoszenie. Z mojej strony polecę biuro nieruchomości Eugeniusza Jaworskiego tel. 603 195 624 z którym podpisuje się umowy na wyłączność - są najbardziej efektywne, sprzedaż idzie na ogół w pół roku więc bardzo szybko

Wróć do „Wolne Polaków rozmowy”