• Active Topics 

Meble

Rozmowy o wszystkim i o niczym, czyli luźne rozmowy byle z kulturą.
damian4

Meble

Postautor: damian4 » 26 lut 2019, 09:50

Jeśli kto będzie kupował meble to polecam sklep internetowy https://www.las-mebli.pl/polki-122/ .Tam naprawdę do kupienia są bardzo dobre meble które wszystkim się spodobają.

shelly

Re: Meble

Postautor: shelly » 09 mar 2019, 14:54

nigdy nie slyszalam o tym sklepie, a akurat tak duze wydatki jak meble wole miec dokladnie sprawdzone, dlatego jak wymienialismy teraz meble w salonie to jezdzilismy sporo po sklepach, bo wszystko musialam dotknac, zobaczyc i sprawdzic :D na szczescie w koncu w salonie agata znalazlam meble ktore mi spasowaly, no i cenowo tez sie udalo, warto bylo pojezdzic i posprawdzac, bo trafilismy naprawde super promocje i udalo sie sporo zaoszczedzic

mada3

Re: Meble

Postautor: mada3 » 12 cze 2019, 11:59

A na jakie meble stawiacie, na przykład do kuchni? Gotowe czy na wymiar? U mnie ta druga opcja super się sprawdziła. Tym bardziej, że zbyt ustawnej kuchni to nie mam, jak to w bloku. U mnie Wiór-Płyt z Wyszkowa projektował i robił meble. Bardzo się starają i to po efekcie końcowym widać, meble solidne, z porządnych materiałów. I wszystko mam dopasowane idealnie.

Wróć do „Wolne Polaków rozmowy”