• Active Topics 

Gdzie wziąć pożyczkę?

Rozmowy o wszystkim i o niczym, czyli luźne rozmowy byle z kulturą.
credito

Gdzie wziąć pożyczkę?

Postautor: credito » 28 gru 2018, 19:34

Szukam pożyczki na spłatę zadłużenia. Zainteresowała mnie oferta pożyczek przez internet bez zaświadczeń ale nie jestem pewien.

matijo

Re: Gdzie wziąć pożyczkę?

Postautor: matijo » 08 sty 2019, 11:57

to ma być pożyczka przez internet? to zobacz sobie ofertę Kredyt OK. Ja już kilka razy u nich brałem, raz też na spłatę innej zaległości... uczciwa firma i nic nie ukrywają, czarno na białym masz na umowie co i jak. ja do nich mam zaufanie, innych już nie testuje bo i po co, koszty wszędzie takie same.

greyson

Postautor: greyson » 28 sty 2019, 21:07

Jeśli masz problemy ze spłatą i chcesz się ratować w parabankach to możesz być pewien że wpadniesz jeszcze tarapaty. Pytaj w banku Raiffeisen o kredyt konsolidacyjny. Bank pozwala jego połowę przeznaczyć na dowolny cel. Spłacasz zadłużenie i nie zostajesz z niczym.

esmin

Postautor: esmin » 07 lut 2019, 19:14

Rozumiem, że interesują cie pożyczki z minimum formalności , w takim razie zerknij sobie tutaj https://kokos.pl/ . Na stronie ustawiasz sobie wysokość pożyczki , a także ilość rat po czym widzisz ile będziesz musial spłacać. Prosta i przejrzysta oferta

Dziortka47

Postautor: Dziortka47 » 09 mar 2019, 15:16

Szybkie pożyczki bez zaświadczeń i zbędnych formalności? To da się zrobić. Nową super ofertę pożyczkową znajdziesz na Asa . Sprawdzona firma pożyczkowa udziela pożyczek na kwotę nawet 10 tysięcy złotych i na 24 raty. Wypełnij prosty wniosek pożyczkowy i przekonaj się, jak szybko dodatkowa gotówka znajdzie się na Twoim koncie. Warto skorzystać z oferty renomowanego pożyczkodawcy.

MartinBic

Postautor: MartinBic » 27 mar 2019, 17:32

Dzięki za info. Wg mnie mozna znalezc pożyczki przez internet na odpowiednich stronach internetowych takich jak Sprincash, ktore robia roznego rodzaju rankingi i podsumowania.

zagubionywswiecie

Postautor: zagubionywswiecie » 15 lip 2019, 14:33

Może w https://salvusmoney.pl/ będą mieli dla ciebie ciekawą ofertę? Są to co prawda pożyczki z poręczycielem, jednak warto jak najbardziej z nich skorzystać. Wystarczy, że osoba która zadeklaruje się do zostania naszym żyrantem, będzie miała dobrą historię kredytową.

alex111
Bywalec

Postautor: alex111 » 29 lip 2019, 18:24

Jezeli chcecie sie dowiedzieć czy opłaca sie wczesniej spłacic kredyt, jakie są tego plusy i minusy to polecam przeczytać artykuł na stronie http://www.super-nowa.pl/wiadomosci-cat ... 9884#tresc . Rzetelne informacje, zwięźle opisane.

Wróć do „Wolne Polaków rozmowy”