• Active Topics 

Ubezpieczenie mieszkania

Ogłoszenia różnego typu o których chcesz poinformować mieszkańców gminy Kąty Wrocławskie
Awatar użytkownika
Dalek666

Ubezpieczenie mieszkania

Postautor: Dalek666 » 24 lis 2017, 14:49

Witam. Poszukuję właśnie dobrego ubezpieczenia mieszkania... Czy ktoś z Was może mi coś sprawdzonego w tym temacie doradzić? Ja się właśnie poważnie zastanawiam czy w ogóle warto w to zainwestować. Co sądzicie? Czy coś stąd byłoby ok ubezpieczeniemieszkania.pl
Kiedy dookoła jest mnóstwo możliwości, bardzo trudno się im oprzeć i nie wykorzystać.

reszka

Re: Ubezpieczenie mieszkania

Postautor: reszka » 05 gru 2017, 17:43

Sprawdź sobie ofertę Concordia, ja mam u nich ubezpieczony dom , mają dobrą ofertę no i z wypłatą odszkodowań nie ma problemu.

Awatar użytkownika
kszrzt

Postautor: kszrzt » 18 sty 2018, 15:46

Generalnie bardzo dużo tego typu rankingów jest w Internecie. Warto się z nimi bliżej zapoznać :) Choćby tu http://www.ubezpieczeniaonline.pl/ranking-ubezpieczen/ubezpieczenia-na-zycie/0.html :)
Ostatnio zmieniony 22 sty 2018, 18:04 przez kszrzt, łącznie zmieniany 1 raz.
Ale co się dzieje, gdy tyle wysiłku wkładasz w coś, co nie przynosi żadnej satysfakcji? Taka praca pozbawia cię ducha. Kradnie ci życiową siłę.

Awatar użytkownika
Muersdtes

Postautor: Muersdtes » 18 sty 2018, 17:49

Przejrzyj aktualne oferty i rankingi. W internecie jest wiele tego typu zestawień.
Ten bezkres, to poczucie nietkniętych rezerw życia, czekających każdego dnia, by po nie sięgnąć.

reszka

Postautor: reszka » 31 sty 2018, 09:49

Ja przy wyborze firmy bardziej kierowałam się opiniami znajomych, oni mają z tym do czynienia i najwięcej mogą powiedzieć w tym temacie :)

Awatar użytkownika
tito221

Postautor: tito221 » 12 kwie 2018, 11:36

A ja z kolei sądzę, że bardziej pomocny w tym przypadku będzie jakiś doradca finansowy :) To jest chyba najrzetelniejszy sposób pozyskiwania tego typu informacji :)
Głowa i serca zawsze ścigają się, które pierwsze dobiegnie do mety. Nigdy nie przybiegają jednocześnie.

Awatar użytkownika
fusiators
Bywalec

Postautor: fusiators » 20 lip 2018, 22:32

Hestia i tylko Hestia ;) W stu procentach polecam ich usługi! Jestem bardzo zadwolony od wielu lat, a mam ubezpieczone wszystko,

Jacus987

Postautor: Jacus987 » 05 wrz 2018, 16:55

Mówią, że przezorny zawsze ubezpieczony, ja tam wole ryzyko i nie dbam o kwestie ubezpieczenia mieszkania.

niko32

Postautor: niko32 » 17 wrz 2018, 14:18

no ja właśnie szukam dobrego ubezpieczenia bo właśnie zrobiłem remont dzięki serwisowi http://1pokoj.pl - i chciałbym znaleźć jakieś fajne ubezpieczenie.

Wróć do „Różne”