• Active Topics 

Czy ktoś używał octu jabłkowego?

Kąty Wrocławskie - szukasz opinii o lekarzu lub chcesz się podzielić informacjami... Nasi użytkownicy wiedzą najlepiej
darek239

Czy ktoś używał octu jabłkowego?

Postautor: darek239 » 18 gru 2017, 05:29

Witam,

Zamówiłem dietę u specjalisty w tej dziedzinie a mianowicie kulturysty, który jest dość dobrze znany w Polsce. Pomijając dokładnie kim jest, polecił mi stosowanie octu jabłkowego do poprawy trawienia. Jednak pierwszy raz spotkałem się z takimi zaleceniami. Czy ktoś z was kiedykolwiek stosował ocet jabłkowy? Jest to bezpiecznie tak pić ocet codziennie rano na czczo? Nie zakwaszę w ten sposób organizmu? Poczytałem troszkę w sieci: https://naturaonline.pl/ocet-jablkowy-wlasciwosci-przepis/ i z tego co widzę dużo osób z niego korzysta ale mimo to mam wątpliwości :oops: Plus jeśli ktoś stosował to czy zna jakieś dobre źródło? Z tego co czytam ten z supermarketu nie ma takich właściwości jak ten pochodzący z BIO gospodarstw.

Awatar użytkownika
ufc

Re: Czy ktoś używał octu jabłkowego?

Postautor: ufc » 28 gru 2017, 13:55

Mi się nie zdarzyło.
Leżąc w łóżku, znienawidziłem świat. Z głębi serca, gwałtownie, od podstaw znienawidziłem świat.

jacekkrzyzanowski

Re: Czy ktoś używał octu jabłkowego?

Postautor: jacekkrzyzanowski » 17 mar 2018, 00:15

darek239 pisze:Witam,

Zamówiłem dietę u specjalisty w tej dziedzinie a mianowicie kulturysty, który jest dość dobrze znany w Polsce. Pomijając dokładnie kim jest, polecił mi stosowanie octu jabłkowego do poprawy trawienia. Jednak pierwszy raz spotkałem się z takimi zaleceniami. Czy ktoś z was kiedykolwiek stosował ocet jabłkowy? Jest to bezpiecznie tak pić ocet codziennie rano na czczo? Nie zakwaszę w ten sposób organizmu? i z tego co widzę dużo osób z niego korzysta ale mimo to mam wątpliwości :oops: Plus jeśli ktoś stosował to czy zna jakieś dobre źródło? Z tego co czytam ten z supermarketu nie ma takich właściwości jak ten pochodzący z BIO gospodarstw.

Ja stosowałem kilka lat temu na zmiany trądzikowe i powiem Ci, że dużo lepsze efekty miałem używając arktyczny korzeń wszystkie zaskórniaki znikły polecam :)

Wróć do „Medycyna, lekarze”