• Active Topics 

Co na hemoroidy?

Kąty Wrocławskie - szukasz opinii o lekarzu lub chcesz się podzielić informacjami... Nasi użytkownicy wiedzą najlepiej
Awatar użytkownika
tappireks9

Co na hemoroidy?

Postautor: tappireks9 » 03 lis 2017, 10:15

Hej. Jak w temacie – czy znacie może jakieś naprawdę dobre oraz skuteczne sposoby na hemoroidy? Ja właśnie zastanawiam się co wybrać, bo naprawdę nic nie jest w stanie mi pomóc. Początkowo problem nie był jakoś specjalnie irytujący, więc się nim nie przejmowałam, ale w tym momencie już trochę słabo to wygląda. Czy znacie może jakieś domowe sposoby na to? Zastanawiam się właśnie, czy coś stąd byłoby ok http://wylecz.to/pl/choroby/uklad-pokar ... dbytu.html
Jeśli wystarczająco długo patrzy się na deszcz i nie myśli o niczym, człowieka stopniowo ogarnia uczucie, że jego ciało się uwalnia, otrząsa z rzeczywistości świata. Deszcz ma hipnotyzującą moc.

TOmasz22

Re: Co na hemoroidy?

Postautor: TOmasz22 » 14 gru 2017, 09:41

Procto - Hemolan to dobry lek na hemoroidy, jednak z takim przypadkiem warto udać się też do lekarza rodzinnego aby zobaczył jak bardzo hemoroidy są rozwinięte. Być może poleci coś lepszego :)

Awatar użytkownika
fusiators
Bywalec

Re: Co na hemoroidy?

Postautor: fusiators » 16 cze 2018, 20:37

Na hemoroidy ZIOŁA, ZIOŁA i jeszcze raz ZIOŁA - zresztą, jak na wszystko!!! :D

Wróć do „Medycyna, lekarze”