• Active Topics 

Większe kolejki do kas w marketach

jeśli chcesz podzielić się informacjami tylko z mieszkańcami Kątów to jest dobre miejsce
Awatar użytkownika
fusiators

Większe kolejki do kas w marketach

Postautor: fusiators » 18 lis 2017, 22:23

czy Wy też uważacie, że powinny w Kątach powstać jeszcze jakieś sklepy, a najlepiej markety? Wiem, wiem, że otworzyli niedawno Polo, ale te kolejki (zwłaszcza w łikendy) w polo i biedrze są kosmiczne, a kiedy człowiek ma zakupy robić.. żabka na tbs-ach też zawsze zawalona ludźmi, że się przejść nie da. Dobrze, że biedronka się rozwija i oferuje coraz to więcej różnych i ciekawych rzeczy, ale zwykle jak coś upatrzę w gazetce, to nim tam pójdę w łikend albo wieczorem tego samego dnia, to już nie ma.. taka jedna biedra na całą gminę to stanowczo za mało, we Wrocławiu biedronka jest na każdym kroku.. najlepszy byłby jakiś Lidl albo Kaufland czyli coś niemieckiego, gdzie jest taniej i więcej. bo w Polo to takie sobie te ceny :roll: Co sądzicie? Nigdy się tym nie interesowałem, ale była kiedyś jakaś petycja do burmistrza Kątów Wrocławskich w tej sprawie może?

Wróć do „Kąty Wrocławskie”