• Active Topics 

Lidl

jeśli chcesz podzielić się informacjami tylko z mieszkańcami Kątów wrocławskich to jest dobre miejsce
Beti

Lidl

Postautor: Beti » 08 maja 2017, 18:43

Uwielbiam zakupy w Lidlu i jestem rozczarowana, że w Kątach jeszcze go nie ma. Mam nadzieje, że w końcu się doczekam bo zakupy w Biedronce doprowadzają mnie do szału. Notoryczny brak towaru zwłaszcza wieczorem gdy wracam z pracy oraz ubogi asortyment.

balbi4

Re: Lidl

Postautor: balbi4 » 24 lip 2017, 22:35

Kiedyś były takie słuchy, że powstanie Lidl z czego bardzo się ucieszyłam :) Niestety do tej pory cisza. Wybudowali, ale Polo Market i wielka szkoda :(

artino

Postautor: artino » 26 cze 2018, 17:16

chyba modły miłośników Lidla zostały wysłuchane, bo jak donoszą "źródła firmowe tej sieci" ma powstać market Kątach przy autostradzie naprzeciwko stacji BP na obecnym parkingu dla lawet. Jeśli nie będzie przeszkód formalnych to jest plan na wybudowanie jeszcze w tym roku z odbiorami na początku przyszłego. Czy jesteście zadowoleni z takie lokalizacji? Podobno to jedyne miejsce które można kupić.

Robson3

Postautor: Robson3 » 01 sie 2018, 14:09

tam będzie budowana stacja paliw Citronexu

Awatar użytkownika
fusiators
Bywalec

Postautor: fusiators » 04 sie 2018, 13:49

YES, YES, YESSSSSS, wreszcie będzie jakiś mniejszy tłum w Biedrze i Polo, no i będzie można kupić coś innego niż w dwóch wymienionych przeze mnie.. świetna wiadomość!!! :D

Wróć do „Kąty Wrocławskie”