Czy warto kupić mieszkanie w Kątach?

jeśli chcesz podzielić się informacjami tylko z mieszkańcami Kątów to jest dobre miejsce
EdiWos

Czy warto kupić mieszkanie w Kątach?

Postautor: EdiWos » 26 maja 2017, 10:52

Znajomy polecił mi zakup mieszkania na osiedlu wiedeńskim w Kątach i przyznam, że cena jest kusząca i miasteczko również zachęcające. Komunikacja do Wrocławia, przychodnia, szkoła itd, ale chciałbym wiedzieć czy ta atrakcyjna cena to nie jest jakaś mina? Proszę o pomoc z góry dziękuje. Edi

Beti

Re: Czy warto kupić mieszkanie w Kątach?

Postautor: Beti » 26 maja 2017, 16:11

Zawsze znajdą się zwolennicy i przeciwnicy mieszkający na tym osiedlu. Do mnie dochodziły akurat negatywne opinie wszystko zależy od oczekiwań kupujácego. Ważną kwestią jest usytuowanie mieszkania napewno nie od ulicy ktora jest ruchliwa. Zaletą tego osiedla jest dobra lokalizacja blisko szkoła, przychodnia, rynek, bus, PKP, a nawet sklep Polo Market ktory niebawem otworzą.

Granek

Postautor: Granek » 05 cze 2017, 15:23

Problem w tym, że jest mało ofert na mieszkania na rynku pierwotnym, a na wtórnym trudno wypatrywać fajnych lokalizacji. Jedna z ofert to mieszkania przy osiedlu Okrzeja, ale mnie ta lokalizacja mało odpowiada.

adamoo

Postautor: adamoo » 12 cze 2017, 22:52

Na Sikorskiego masz jeszcze nowo plombe i ceny są raczej atrakcyjne, jeśli chcesz mieć blisko do centrum to proponuje sprawdzić

Robison

Postautor: Robison » 15 cze 2017, 22:57

Radze przeanalizować mieszkanie w Smolcu tu masz link z tego forum smolec/mieszkanie-w-smolcu-t39.html cenowo wychodzi lepiej niż w Kątach, a odległość od Wrocka praktycznie żadna, bo ok 3km

EdiWos

Postautor: EdiWos » 17 cze 2017, 14:38

To osiedle w Smolcu ma dobrą cenę, ale to osiedle wybudowane w polu i co najgorsze moim zdaniem to bliskość lotniska. Dodatkowo wąskie gardło, czyli korki na wylocie z Wrocka.

Wróć do „Kąty Wrocławskie”