• Active Topics 

Budżet gminny

jeśli chcesz podzielić się informacjami tylko z mieszkańcami Kątów to jest dobre miejsce
Awatar użytkownika
katarzynaso

Budżet gminny

Postautor: katarzynaso » 09 maja 2017, 01:46

Witam, chciałabym zacząć istotny wątek, który tutaj jeszcze raczej nie został poruszony. Natchnęło mnie do tego przeglądanie kwietniowego biuletynu. Co sądzicie o tym, jak nasi radni zarządzają budżetem gminnym? Czy nie uważacie, że nie ma zbyt dużych dysproporcji w wykładaniu sporej ilości pieniędzy na taki np. klub Bystrzyca a dbaniem o służbę zdrowia i opiekę dla seniorów, których w gminie jest kilka tysięcy, a fanów klubu jednak trochę mniej? Nie mam nic przeciwko kibicowaniu i rozumiem fenomen, ale czy trzeba w to wkładać około 500 tys. złotych? Czy uważacie, że taki podział naszych podatków jest słuszny i sprawiedliwy? Mi wydaje się conajmniej dziwny. Z chęcią wysłucham opini innych mieszkańców gminy ;)

EdiWos

Re: Budżet gminny

Postautor: EdiWos » 17 cze 2017, 14:47

Zgadzam się, że ilość beneficjentów nakładów na klub Bystrzyca, a dotacje i liczba seniorów w gminie pokazuje brak siły przebicia starszych mieszkańców i krótkowzroczność naszych radnych. Ciekawe, że mimo tak dużych nakładów na terenie boiska, kortów i szatni jest taki bałagan i brak poszanowania naszych podatków. Nawet przez zimę nie mieli czasu na schowanie siatki do tenisa. Zbudowano boisko do siatki, ale nigdy nie powieszono siatki. Ewidentnie nie widać chęci utrzymania tego obiektu w odpowiednim stanie, a raczej wyczekiwanie do kolejnej dużej dotacji na remont.

Wróć do „Kąty Wrocławskie”